Представляємо новинки: концентрати millio для миття підлоги 0+

Зустрічайте ще одну новинку – концентрати для миття підлоги з антимікробною дією. Ми розробили одразу два засоби на ваш вибір:з олією помаранчевої шкірки та з екстрактом листя чайного дерева.

В житті кожної родини бувають часи, коли питання гігієни стають першочерговими. Це початок повзання малюка та облизування підлоги. Це період коли ріжуться зубки і все потрапляє до рота. Пізніше це період ігор на підлозі. Період вірусних захворювань, або коли хворіє хтось з домашніх. Також це період осінніх дощів та бруду, коли багато всього цікавого прилипає до взуття і так потрапляє до оселі..

Як бачите, цього разу в технологів millio була непроста задача – розробити ефективний антимікробний засіб, але такий, щоб водночас був безпечним для дитини і не потребував змивання, а також підходив до будь-яких видів підлог.

І нам це вдалося!

До перевірених миючих формул ми додали природні антисептики, відомі своїми антимікробними властивостями, протигрибковою дією, та навіть противірусною активністю  і отримали Концентрат для миття підлоги з екстрактом листя чайного дерева. Більш м’яка формула, та при цьому не менш ефективна, з властивостями розчиняти бруд та видаляти неприємні запахи, перешкоджаючі росту бактерій,- в Концентраті для миття підлоги з олією помаранчевої шкірки.

М’яка формула засобів дозволяє використовувати їх для ефективного щоденного прибирання дитячих приміщень, і загалом всього будинку: для миття паркету, лінолеуму, ламінату, керамічної плитки, кам’яних поверхонь. Антибактеріальні компоненти забезпечують відчуття чистоти, що дуже важливо в сім’ях, де є маленькі діти, а також котики і собачки. Коли вологе прибирання стає щоденним ритуалом.

Засоби millio забезпечують гігієнічну чистоту та ефективні у відношенні бактерій і мікробів, бруду, водяних плям, неприємного запаху, пилу. Після прибирання засоби швидко розпадаються на біологічні складові (що підтверджено тестами) і є абсолютно безпечними для людей і домашніх тварин.

Концентрати для миття підлоги millio надають поверхням свіжий і акуратний вигляд, не залишають липкості, розводів на підлозі, не потребують змивання. Вироблені з високоякісних німецьких інгредієнтів, є ексклюзивними асортиментними позиціями ТМ millio.

Тож, щиро сподіваємось, що концентрати для миття підлоги millio стануть вашими надійними помічниками у забезпеченні гігієни домівок та створенні безпечного простору для росту малюків.

0 Відповіді

Коментувати


Додати коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *