Представляємо новинки: гель millio для миття першого дитячого посуду 0+

У розробці засобів millio ми перш за все керуємося побажаннями батьків у догляді за дитиною. Так було і цього разу, коли ми створювали гель для миття першого дитячого посуду 0+. Нашим завданням було знайти таку формулу, яка б гарантувала по-перше чистоту пляшечок, сосок та молоковідсмоктувачів від застою та розмноження молочних бактерій, а по-друге була б абсолютно безпечною для малюка, щоб батьки були спокійними.

Ми знаємо, що при використанні синтетичних ПАВів, і особливо, якщо їх не замивати великою кількістю води, під час подальшого використання може відбуватися процес десорбції, коли миючий засіб з посуду проникає назад в їжу і так потрапляє в кишківник. Тож ми сконцентрувалися на пошуку таких миючих компонентів, які б були природними та безпечними з народження.

Гель для миття першого дитячого посуду 0+ виготовлений на основі рослинних олій та цукрів і містить 99,6%  природних компонентів. Ми зробили максимально м’яку формулу, з нейтральним рівнем РН, аби руки матусь також були захищені. Були проведені чисельні тести, і зараз ми впевнені, що гель для миття першого дитячого посуду 0+ ефективно видаляє харчові забруднення, швидко змивається і не залишається на посуді.

Значна частина компонентів дитячого гелю має європейський органічний сертифікат ECOCERT, у нашому випадку це німецька та нідерландська сировина, яка була вирощена

на сертифікованих полях, де не використовуються ніякі хімічні добрива, і немає заводів на 1000 км навкруги. Більш того, такі інгредієнти можна отримувати з рослин тільки натуральним способом – екстрагуванням. Це стосується і активних інгредієнтів, і допоміжних, і навіть консервантів.

Тож, як бачите, в лабораторії millio дійсно піклуються про здоров’я та безпеку найменших наших клієнтів та їхніх батьків.

0 Відповіді

Коментувати


Додати коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *