Органічний тренд в побутовій хімії

Засоби для прибирання будинку – важливе досягнення цивілізації. Вони значно полегшують нам життя, і ми так до них звикли, що вже не замислюємося про їх існування. Наприклад, як уявити свій побут без пральних порошків або гелів для миття посуду. Однак, чим ефективніше та швидше діє засіб, тим агресивніше його склад і тим більше він може впливати на наш організм.Адже забруднення будинку, нашого одягу або посуду –  це по суті органічні забруднення (жир, потові виділення, залишки їжі). А ми з вами, як біологічний вид, повністю складаємося з органічних сполук. Ось і виходить, що формули синтетичних миючих засобів розроблені саме так, що впливають на органіку, тобто на нас з вами.

Компоненти синтетичних миючих засобів надзвичайно активні по відношенню до наших молекул, простими словами кажучи, вони їх атакують. Атакують, потрапляючи в кишечник разом з супом із помитої тарілки (явище називається десорбція, коли залишки миючого засобу всмоктуються з тарілки – назад у їжу), далі, з кишечника в кров, в печінку та нирки. Перш за все, зі зростанням споживання агресивних синтетичних миючих засобів, лікарі пов’язують стрімке зростання алергій, особливо у дітей. Адже ніхто з виробників не попереджає, що для того щоб змити залишки миючого засобу з посуду, необхідне полоскання в 3-10 літрах проточної води, в залежності від активності складових інгредієнтів!

Відповіддю на агресивний вплив побутової хімії на здоров’я, сточні води та екологію, стала поява екологічного напрямку у виробництві миючих засобів. Починаючи з 60 років минулого століття цей рух захопив Америку, потім Європу. Там народився тренд споживання органічних продуктів харчування, органічних миючих засобів та косметики, згодом почався випуск органічного одягу і т.д.

В Україні тренд споживання органічних товарів підхопили люди, які ведуть здоровий спосіб життя, а також соціально відповідальні виробники. Ми бачимо, що з кожним роком зростає обсяг ринку фермерських товарів, еко-ярмарок тощо.

У побутовій хімії на сьогоднішній день найбільш безпечні склади – у продукції імпортних торгових марок, що мають багаторічну історію та органічні сертифікати якості. Українські виробники, хоч і декларують виробництво еко-серій, на справі дедалі мають компромісні склади миючих засобів. Це, перш за все, пов’язано з економічною ситуацією в країні і низькою купівельною спроможністю. Дуже мало компаній готові ризикувати і створювати дійсно якісний дорогий продукт з імпортної сертифікованої сировини.

Розуміючи запит ринку, а також підтримуючи органічний тренд і прагнення до екологічної безпеки, ми створили наш, український продукт з повністю «зеленим» складом.

Сподіваємося, що продукція millio вам сподобається і знайде своє місце у вашому домі!

2 Відповіді
  1. Ксения, киев
    Ксения, киев says:

    Спасибо за информацию! не знала, что посуду нужно смывать таким количеством воды!!!

    Відповіcти

Коментувати


Додати коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *