ТМ millio створена та представлена на ринку ООО “ОрганікТехнолоджі”. Компанія “Органік Технолоджі” створена у 2016 році командою однодумців, яких об’єднали цінності екологічної безпеки та бачення чистого майбутнього для своєї країни. Компанія залучає іноземній досвід, найкращих фахівців та новітні технології для розробки та виробництва еко-продукції під своїми брендами. 

Так, підтримуючі світовий тренд здорового способу життя та відмови від шкідливих компонентів в побутовій хімії, компанія створила ТМ millio – серію пральних та миючих еко-засобів для використання в сім’ях, де є маленькі діти. Це перша спеціалізована серія дитячих засобів, яка задовольняє всі побутові потреби матусь – від прання дитячих речей до безпечного прибирання приміщень. Продукція сертифікована та відповідає міжнародному екологічному стандарту ISO 14024. 

Інша торгівельна марка продукції, яка зараз готується компанією до випуску – ТМ smart protect – це “розумні” засоби для догляду за одягом та взуттям. Продукція призначена для спортсменів, танцюристів,та інших груп споживачів, які потребують професійного захисту від неприємних запахів. Дякуючі органічним нано-компонентам у своєму складі, засоби smart protect пригнічують розмноження бактерій та захищають тканини від деформації та зносу. 

 Компанія “Органік Технолоджі” впроваджує найвищі стандарти виробництва та гарантує безпеку своєї продукції. Якість складових інгредієнтів це принципова цінність компанії і не допускає компромісів. Тому продукція не містить жодних небезпечних або навіть умовно-безпечних компонентів, барвників та синтетичних ароматизаторів. 

Продукція брендів “Органік Технолоджі” для свідомих покупців, які цінують здоров’я своїх родин та орієнтовані на безпечне споживання.