Хіт продажів – антимікробний гель для прання дитячих речей millio

Сьогодні хочемо познайомити вас з особливим товаром в нашому асортименті – антимікробним гелем для прання дитячих речей millio.

Цей пральний засіб було розроблено у співпраці з вченими Інституту нанотехнологій, у своєму складі він містить органічне наносрібло, яке має унікальні властивості пригнічувати розмноження бактерій та вірусів.

Антибактеріальна дія гелю для прання дитячих речей millio обумовлена тим, що високотехнологічна форма срібла у його складі діє лише на специфічні клітинні структури вірусів і мікроорганізмів, блокує здатність їх мембран передавати кисень всередину клітин, тим самим приводячи до фізичної загибелі мікробів.

При цьому є повністю безпечним для клітин людини.

В ході досліджень вчені виявили, що цей компонент знешкоджує понад 650-ти видів бактерій, вірусів і грибків, які можуть потрапляти на наш одяг в місцях великого скупчення людей, під час хвороб, чи навіть занять спортом, коли всі пітніють. Під час прання, молекули наносрібла проникають в структуру тканини одягу і знищують мікроби, тим самим повністю усувають неприємні запахи. Гель має прологовану дію, це означає, що якщо регулярно прати речі антимікробним гелем для прання дитячих речей millio, на речах створюється так званий антибактеріальний екран, що захищає одяг під час експлуатації.

Тож, саме цей антимікробний гель для прання дитячих речей millio ми рекомендуємо використовувати для прання шкільного та спортивного одягу, періодично для прання одягу немовлят, під час інфекційних та вірусних хвороб, під час сезонних епідемій, а також у будь-якому разі, коли ви відчуваєте потребу високотехнологічної та безпечної дезінфекції дитячих речей.

Ще одним корисним наслідком використання антимікробного гелю є повне усунення запахів бруду, запахів попередніх пральних засобів чи ополіскувачів. Натомість, речі набувають природньо свіжого запаху чистоти.

Нагадуємо, що в пральних продуктах millio ми не використовуємо ароматизатори, так само як і фосфати, агресивні ПАР, SLS / SLES, хлор, продукти нафтохімії, синтетичні барвники, оптичні відбілювачі, парабени.

0 Відповіді

Коментувати


Додати коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *